Ada, tak przecież nie wypada! W jaki sposób uniknąć modowych wpadek, jakie czasem przydarzają się współczesnym polskim kobietom

XXI wiek charakteryzuje wielość stylów w modzie. Ich łączenie, zwłaszcza przypadkowe, z pewnością nie świadczy o posiadaniu najlepszego gustu, choć jednocześnie należy nadmienić, że modowe wpadki de facto mogą przydarzyć się również prawdziwej damie.

buty

Autor: Sjoerd Lammers
Źródło: http://www.flickr.com
Zakładanie stopek do sandałów jest prawdopodobnie najbardziej sztandarowym przykładem modowej wpadki. Żeby ich uniknąć i zadać szyku tak podczas spaceru po parku, jak i w czasie rodzinnego przyjęcia w ogrodzie, wystarczy jedynie trzymać się ustalonych kanonów, choć i od nich także zdarzają się ustępstwa. Kupione w firmowym sklepie Lasocki buty z paskami, zawsze potrzebne w lipcu i sierpniu sandałki na niskim obcasie, jak również te na masywnej koturnie, najlepiej wyglądają na bosej stopie, zwłaszcza kiedy te stopy są właściwie pielęgnowane, a paznokcie (Ekert – cyrkonie na paznokcie) staranie pomalowane np. kolorowym lakierem. Natomiast kompletnie inne reguły obowiązują w przypadku tenisówek czy ogólniej, butów sportowych. Tu włożenie bawełnianych stopek staje się koniecznością, a buty New Balance w zestawieniu z miękkimi skarpetami ze znakiem firmowym tego samego producenta gwarantują najwyższy komfort użytkowania nawet w czasie letnich upałów- .
t-shirt

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Kolorowe skarpety przyciągają wzrok, choć tego rodzaju dodatki trzeba nosić z dużym wyczuciem.

Tylko teraz oceń jeansy damskie crossjeans.pl ten tekst, który jest niezwykle ciekawy. Zrób to właśnie w tym momencie! Zobaczysz, że naprawdę trzeba to zrobić!

Stąd niektóre vademeca mody radzą, żeby w zasadzie zrezygnować z noszenia takich skarpet bądź stopek – w końcu nawet jasnopomarańczowe buty Adidas damskie najlepiej prezentują się w połączeniu ze stonowaną szarością. Ponadto posiadanie identycznych par skarpet ma całkiem praktyczne uzasadnienie, bo nie trzeba ich kompletować po wysuszeniu. Z kolei panie, które lubią chodzić w balerinach muszą obligatoryjnie zaopatrzyć się w efektowne stopki. Tutaj dostępna kolorystyka tak naprawdę nie pozostawia wiele do życzenia, więc modna dwudziestolatka trzyma w szufladzie co najmniej tyle par stopek w turkusowych czy beżowych kolorach, ile t-shirtów wisi w przysadzistej szafie- buty adidas dla Pań zobacz koniecznie.

Wszystkie reprezentantki płci pięknej w mniejszym bądź dużym stopniu interesują się modą, choć nie wszystkie chcą ubierać się według obowiązujących trendów. Niekiedy po prostu ważna staje się wygoda, a potencjalnymi wpadkami niektóre czterdziestolatki w ogóle się nie przejmują.