Co mieści szafa każdego z nas? Z jakiej przyczyny kupujemy nowe ciuchy, nawet kiedy nie są one nam niezbędne?

Zapewne wielu z nas chciałoby mieć w szafie kilka rzeczy, jakie będą odpowiednie do każdej pogody oraz na różne sytuacje – czy to na urodziny, czy także sylwestra ewentualnie ślub kogoś z rodziny. Wskazane jest też posiadać takowy rodzaj odzieży, jaki będzie odpowiedni do konkretnej pory roku.

bluzka damska

Autor: fervent-adepte-de-la-mode
Źródło: http://www.flickr.com

Trzeba pamiętać także przykładowo o tym, żeby na wiosnę zaopatrzyć się w kurtki przeciwdeszczowe. Nie powinno się nie uwzględnić tego, że gdy dni stają się coraz zimniejsze, to wskazane jest, żeby posiadać w zanadrzu cieplejszy polar, który będziemy mogli zakładać wtedy, kiedy zrobi się już rzeczywiście chłodno. W takich sytuacjach trzeba też pamiętać, iż bluzka, którą zakładaliśmy wiosną, może okazać się za cienka i w takiej sytuacji dobrze jeżeli w naszej szafie znajduje się bluzka długi rękaw – bluzka damska długi rękaw, jaka sprawdzi się dużo lepiej niż bluzki z krótszym rękawem dostosowane do korzystniejszych temperatur i bardziej przychylnej aury. Naturalnie jeśli chodzi o ilość ubrań to żaden mężczyzna nie może równać się ze swoją żoną, dziewczyną lub partnerką. To właśnie panie są pierwszorzędnymi liderkami w ilości posiadanej odzieży oraz przestrzeni, które zajmuje ona we wspólnej szafie. Niejedna kobieta musi posiadać w razie jakiegoś wydarzenia na przykład rozpoczęcia nowej pracy zasadniczo gruntownie przerobioną garderobę, a już w najskromniejszej realizacji to muszą być przynajmniej nabyte nowe buty a także jakikolwiek drobiazg, niewielki dodatek coś w rodzaju ubrania albo ciekawego dodatku. Nowiutka spódnica bądź garsonka to świetna wyprawka na start w nowej pracy a także nie tylko.

koszulka

Autor: Stefanie Eisenschenk
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście takowe eleganckie ubrania nie koniecznie są najważniejsze, albowiem dość dużo przestrzeni mogą zajmować właśnie te drobiazgi, jakie czasami są istotniejsze od ubrań. Niekiedy całe półki w garderobach zajmują właśnie te drobiazgi. Małe chusty, szaliki ewentualnie apaszki to niewielkie przedmioty, jednak kiedy kupujemy je regularnie w sytuacji jakichś innych zakupów, przykładowo gdy kupujemy nowe koszulki JBMNT, to może się z tego uzbierać dość niezła ilość. Naturalnie wśród ilości jak również typów dodatków, prym wiodą buty i torebki, jakich nigdy dość i które są odpowiednie do przeróżnego rodzaju strojów jak również przeróżnego typu stylizacji.