Czy na rynku dostępne są drony z zamontowanymi kamerami? Które możliwości daje dron 3DR Iris+?

Drony to rodzaj sprzętu coraz bardziej popularny w Polsce. Co roku wchodzą do sprzedaży nowocześniejsze oraz lepiej wyposażone modele. Z tego powodu właśnie takich niewielkich maszynek nie brakuje.

Ktoś, kto jest zainteresowany takim zagadnieniem, z pewnością się nie znudzi.
3dr iris+

Autor: Bosch
Źródło: Bosch
Dobrym przykładem bardzo dobrze wyposażonego urządzenia, które ma w komplecie wszystkie potrzebne funkcje, by zrobić zdjęcia lub nagrać filmy, będzie dron 3DR Iris+ – (sprawdź sam).

Uzyskanie innych wiadomości na rozpatrywany tu temat jest dla Ciebie kwestią nie cierpiącą zwłoki? Jeżeli tak, to bez obaw kliknij ten link i tam zdobądź ważne informacje (http://www.eshop.pronar.com.pl/technika-mocowania).

Został on wyprodukowany poprzez amerykańską firmę, jaka specjalizuje się w dronach komercyjnych. Jest on wyposażony w kamerę GoPro, która zapewni nagrywanie świetnej jakości obrazu. czas lotu takiego sprzętu to okres mniej więcej dwudziestu minut. Gdy bateria się wyczerpie nasz dron ląduje automatycznie. Możemy także za pomocą tylko jednego guziczka uczynić, że to urządzenie wróci do punktu startu.

W trakcie lotu możemy na bieżąco prześledzić parametry lotu na przykład jak prędkość, wysokość czy chociażby stan naładowania baterii. Dzięki temu mamy informację, w jakim czasie należy takie urządzenie zawrócić, żeby zdążyło dolecieć przed wyładowaniem się baterii. Interesującą opcją jest także Follow me, znacząca tyle, że jeśli posiadamy komórkę z GPS, to można ustawić opcję śledzenia z lotu ptaka. Urządzenie po ustawieniu takowej opcji będzie nagrywać nas, podążając naszym śladem. Można w ten sposób bez używania rąk nakręcić swoją biegową trasę lub przejazd samochodem z powietrza.
Warto stale śledzić wszystkie nowości, ponieważ dobry sklep z dronami będzie miał dużo do zaoferowania w tej dziedzinie. Jeśli zależy nam na sprzęcie, jaki wypełni nasze oczekiwania na sto procent, to na pewno uda się go odnaleźć, ponieważ wybór jest naprawdę znaczny.