Jakie buty dla dużej stopy – czytaj na ten temat nieco więcej

W prowadzeniu listy mankamentów własnego ciała, kobiety bezapelacyjnie są mistrzyniami. Ciężko znaleźć taką, której nie marzą się większe piersi, mniejszy nos czy dłuższe nogi. Długa lista niedoskonałości kobiecej urody powiększyła się ostatnio o duże stopy. Kobiety, które posiadają rozmiar większy niż 40, czują się przez ten fakt mało kobiece. Nic bardziej mylnego! Wypielęgnowana stopa oraz właściwie dopasowane obuwie pomogą zapomnieć o „niewygodnym problemie”. Przyznać trzeba, że kupno damskich butów w rozmiarze większym, niż 40 może nam zabrać nieco czasu, jednak z pomocą sklepów internetowych będzie to zajęcie szybkie i przyjemne. Znajdziemy w nich zarówno buty damskie jak i duże buty męskie.

Poszukiwania męskich butów to nic trudnego. Należy tylko wybrać stosowny rozmiar. Płci pięknej natomiast, zależy na optycznym skróceniu stopy. Z tego względu ważne są detale, które odwracają uwagę od dużych stóp – poznaj ofertę Pantofelek24. Dobrze jest gdy są to pokaźne elementy – duże klamry czy oryginalne ozdoby. Sandałki z efektownym zdobieniem w towarzystwie zadbanej, opalonej stopy zaprezentują się wyjątkowo ładnie. Tak samo jak jak wiązane półbuty z wstążką zamiast sznurówek.

buty

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejna kwestia to obcasy. Bez względu na to jaki i jak wysoki jest, za każdym razem daje spodziewany efekt. Zachowajmy spokój, nie jest konieczny obcas o wysokości 12 cm. Wystarczy już delikatny kąt uniesienia żeby stopa wydała zgrabniejsza. Taka wizerunkowa sztuczka powoduje również, że nasze ruchy są bardziej kobiece, biodra kołyszą się z każdym krokiem, zaś cała sylwetka nabiera uroku.

Właścicielkami dużych stóp są na ogół wysokie kobiety. To właśnie dla nich zarezerwowane są tzw. muszkieterki. Mogą mieć bardziej codzienny charakter, jeśli są na średnim obcasie, jak również poprzez ”szpilkę”, sprawdzić się w bardziej formalnych sytuacjach. Wszystko jest zależne od naszych oczekiwań i upodobań. Takie buty pasują do wielu stylizacji – zerknij tutaj. W tego rodzaju kozakach zjawiskowo prezentują się panie o długich nogach, niekoniecznie szczupłych. I właśnie za to panie polubiły ten rodzaj buta najbardziej – cudownie wysmuklają nogi.