Jaka biżuteria pasuje do dzisiejszego mężczyzny?

jazda na rowerze
Wybór biżuterii jest to niezmiernie pojemne określenie, które w pierwszej kolejności łączy się nam ze światem damskich stylizacji.
Współczesny świat bardzo stara się likwidować jednak te twarde podziały pomiędzy tym co jest dozwolone obu płciom i co „przystoi” w świecie ich mody.

Rezultatem tego są kolejne sezonowe kolekcje dla panów, które mają coraz to sporzej elementów (zwłaszcza dodatków) wspólnych z tym, co proponuje się paniom. Wytyczna ta dotyczy też biżuterii, na co wskazują najbardziej rasowi projektanci mody.

Jeśli prezentowany tekst jest dla Ciebie ciekawy, odwiedź ten link koszule sklep, a dowiesz się więcej informacji, które Cię niesamowicie zafascynują.

Projektanci stają na głowie ażeby zapewnić nam satysfakcję a także wzornictwo, które będzie w stanie uwydatnić naszą wyjątkowość oraz płeć, więc z jakiego powodu nie skorzystać z owej okazji, zwłaszcza kiedy na co dzień preferujemy oficjalny styl, bądź też obracamy się w biznesowych kręgach? Nie bądźmy niepotrzebnie purystami mody męskiej!

jazda na rowerze
Autor: Blaye Cotes de Bordeaux
Źródło: http://www.flickr.com
Męska biżuteria powinna być zawsze prosta. Rezultat, który potrzebujemy otrzymać to szyk, nie zaś kicz, dlatego warto zastanowić się także nad sposobem noszenia bransolet. Zgodnie ze wskazówkami, jakie przynosi nam świat mody, są dwie drogi ich wkładania: na tej samej dłoni co zegarek bądź na przeciwnej ręce do tej, na jakiej dany facet nosi swój zegarek. Warto też zadbać o wybór odpowiednich materiałów.

Złą decyzją będzie dla przykładu wybór bransoletki z fragmentami pozłacanymi, dlatego że zużycie tej wierzchniej powłoki następuje tutaj nadzwyczaj szybko, a czerniejące złoto nie prezentuje się zbyt elegancko. Bardziej odpowiedzialną opcją jest zaufanie stali szlachetnej, miedzi i skórze cielęcej. Na pewno zawsze modny jest klasyczny męski łańcuszek.