Kolczyki ze sreberka dla dzieciaków – czyli, dlaczego osoby dorosłe przekłuwają uszka dzieciakom

Przeciwko pozorom biżuteria przeznaczona dla dzieci to nie tylko piękne imitacje, którymi to dzieciak się bawi, albo nosi by chwalić się znajomym. Tak naprawdę wielu rodzicieli od samego początku „naznacza” dzieciątko wraz z ratunkiem prawdziwej biżuterii, która najczęściej bywają kolczyki zrobione ze sreberka lub ze złotka, przekłuwając uszka maluszka (najczęściej spotyka to dziewczynki), jeszcze nim ono samo będzie wstanie wypowiedzieć słowo „Nie” albo przeciwnie – „Tak”.

Inspiracje od Gatty na Sylwestra

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
internecie

Źródło: Jagna.pl
Przekłuwanie uszek jeszcze u niemowlaków z biegiem latek staje się coraz to mocniej popularne – z pewnością nie jeden raz zerkając do wózeczka ujrzałeś dziecko, któremu to uszy błyszczą się od kolczyków, najbardziej często wkrętek, o bardzo kolorowym wzorze, który jest wtopiony wewnątrz złoto, lub interesujące nas dzisiaj srebro. Kolczyki srebrne dla dzieci, jak można prosto się domyśleć po zdaniu poprzedzającym, występują pod wieloma formami, i nie chodzi tu o kolczyki – www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne_Kolka-506.html typu wkrętki, wiszące, czy dobrze wszystkim znane kółka – chodzi tu o podział ich na wgląd na ich wzory oraz kolorki, albowiem istnieją ich tysiaki odmian, wewnątrz tego kolczyki o postaci popularnych motyli, serc czy też kwiatów, ale również w inne, takiego typu jak choćby: wróżki, różnego rodzaju zwierzęta, czy bardziej tradycyjne, na przykład kółeczka, czy też kwadraciki. co oczywiste wszystkie te formy ukazują się w przeróżnych opcjach kolorystycznych, z tego powodu każdziutki znajdzie coś odpowiedniego.

Kolczyki dla dzieci ze srebra nie są bardzo drogie – oczywiście poza egzemplarzami, które to pochodzą od niewiarygodnie znanych marek rodzaju dla przykładu YES, gdyż te z samiutkiego tego faktu posiadają wyższą cenę.