Kreatorzy mody oferują swoim klientom mieszanki różnych plecionek naturalnych i tkanin także w sandałach i butach na koturnach

Przez swój kształt przypominają kojarzone z przedszkola kapcie. Obecnie nie patrzymy na nie przez pryzmat staroświeckości, a ekstrawagancji i pomysłowego designu. To zasługa przede wszystkim materiałów roślinnych (len, konopie, trawa), z których kombinacji wykonana jest z reguły podeszwa, albo czub buta. Espadryle – bo o nich mowa, to nie tylko płaskie, dwuwarstwowe balerinki do przyjemnego i zdrowego poruszania się.

Twórcy oferują swoim klientom mieszanki różnych plecionek roślinnych i tkanin również w sandałach i butach na koturnach.

Chcę zaprosić Cię na autorskie www (https://www.bootky.pl/). To nowiutka witryna, która posiada mnóstwo interesujących treści. Fantastycznie będzie także, jeśli zamieścisz ocenę.

Wysokość podeszwy w espadrylach

buty

Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino

oscyluje między trzema (najcieńsza podeszwa) i ośmioma (najwyższe buty) centymetrami wysokości. Do tego dochodzi opcja z odkrytymi lub zasłoniętymi piętami. Podobne rozwiązania preferowane są zwłaszcza w podwyższonych koturnach. Panie mają więc pole do popisu, zarówno pod względem gabarytów podeszwy, jak i kolorystycznym uzupełnieniu (www). Różnice cenowe to efekt różnicy w wykonaniu cholewki i podeszwy. Ta ostatnia zrobiona jest z włókna plecionego. Na życzenie klient może wybrać ciekawy, unikalny design butów, od klasycznego, jednokolorowego po kombinacje różnych pasków – biorąc pod uwagę zmysł twórczości i obfitość kolorów zaprojektujemy ulubionego espadryla!

Buty o korzeniach hiszpańskich nie są, jakby się wydawało przez pryzmat mody, wyłącznie domeną kobiet. Również panowie znajdą na espadrylowym rynku coś pod siebie.

buty

Autor: Reserved
Źródło: Reserved

Wprawdzie modeli jest mniej, lecz tylko dlatego, że panowie – nie noszący butów na obcasie – nie włożą, a tym samym nie kupią dla siebie butów na koturnie – także w przypadku espadryli. Oferta dla panów to zwłaszcza bogactwo płaskich, wręcz „kapciowych” modeli.
Najtańsze buty będące połączeniem tkanin i podeszwy pochodzenia włóknistego dostaniemy w serwisach internetowych już za kilkanaście złotych. Będą one bazowały na cienkiej podeszwie i słabej jakości materiale, najczęściej w jednym kolorze. Wykonanie, klasa materiałów i design – wszystkie te składowe odgrywają rolę przy wyznaczaniu ceny butów. Za espadryle relatywnie dobrej klasy wydamy powyżej dwustu złotych . Przedział, w którym dostaniemy po prostu dobre, niekoniecznie luksusowe espadryle, to widełki finansowe w okolicach 70-100 złotych.