Które kamery sportowe zwłaszcza chciałbym polecić?

Ostatnimi czasy kamery sportowe są naprawdę popularne. Fajnie, bo przecież dzięki nim będziemy mogli najzwyczajniej w świecie fajnie spędzać wolny czas. Osobiście jestem właścicielem takowej kamerki – moim skromnym zdaniem to genialny wynalazek. Uwielbiam co pewien czas pójść na chociażby rower i ponagrywać nieco.

kliknij tutaj

Autor: Robert Scoble
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu kamera sprawia, że robienie filmów na przeróżnych wypadach jest o wiele fajniejsze. No dobra, to jakie z kamerek są według mnie godne uwagi? Tzn. nie mówię, iż jakoś jestem bardzo dużym znawcą, jednak myślę, że jestem w stanie zarekomendować coś dobrego.
Na samym początku polecam szczególnie kamerę sportową marki Sony. Moim zdaniem sony action cam jest pewnie pod wszystkimi względami fantastyczną kamerką. Zabrałem ją na wyjazd w Sudety – chodzenie po wspaniałych górach z tą kamerą spowodowało, że mam w tym momencie bardzo ładne filmy. Jakość nagrania jest bez cienia wątpliwości kapitalna, no coś niesamowitego! Na dźwięk także nie mam najmniejszego prawa narzekać. Niby przesadnie tanio to na pewno nie jest, ale trudno sądzić, że trafimy na fajniejszą opcję.

Jeżeli podoba Ci się omawiany artykuł, kliknij ten odnośnik – bez dwóch zdań także warto zobaczyć tam (http://www.north.pl/czesci-do-odkurzaczy/czesci-electrolux/czesci-do-zus3990-odkurzacza-electrolux,0,ZUS3990,m2788396.html) kolejny ciekawy materiał!

Tzn. kolejny produkt, który chcę trochę opisać także jest w porządku…

A konkretniej gorąco rekomenduję także gopro hero 4 silver – bardzo mocne dziewięć na dziesięć. Co jak co, ale moim zdaniem GoPro robi niezwykłe kamerki – kamery). Zapewne nie tylko ja jestem ich ogromnym fanem. Wiadoma kwestia: GoPro zwłaszcza bardzo respektuję za kapitalny design. Po prostu ogólny wygląd ten kamery to coś genialnego. A poza tym, wszelkie zagadnienia techniczne są naprawdę bez większych zastrzeżeń.

Czy według Twojej opinii, ten tekst zasługuje na większą uwagę? Jeżeli tak, to zobacz też zbliżone praktyczne wskazówki, które na pewno zadowolą Twoją ciekawość.

Sony oraz GoPro to w sumie bardzo równy poziom.