Które kamery sportowe zwłaszcza chciałbym polecić?

sprzęt fotograficzny od Sony
Ostatnimi czasy kamery sportowe są naprawdę popularne. Fajnie, bo przecież dzięki nim będziemy mogli najzwyczajniej w świecie fajnie spędzać wolny czas. Osobiście jestem właścicielem takowej kamerki – moim skromnym zdaniem to genialny wynalazek. Uwielbiam co pewien czas pójść na chociażby rower i ponagrywać nieco.

kliknij tutaj
Autor: Robert Scoble
Źródło: http://www.flickr.com
Tego typu kamera sprawia, że robienie filmów na przeróżnych wypadach jest o wiele fajniejsze. No dobra, to jakie z kamerek są według mnie godne uwagi? Tzn. nie mówię, iż jakoś jestem bardzo dużym znawcą, jednak myślę, że jestem w stanie zarekomendować coś dobrego.
Na samym początku polecam szczególnie kamerę sportową marki Sony. Moim zdaniem sony action cam jest pewnie pod wszystkimi względami fantastyczną kamerką. Zabrałem ją na wyjazd w Sudety – chodzenie po wspaniałych górach z tą kamerą spowodowało, że mam w tym momencie bardzo ładne filmy. Jakość nagrania jest bez cienia wątpliwości kapitalna, no coś niesamowitego! Na dźwięk także nie mam najmniejszego prawa narzekać. Niby przesadnie tanio to na pewno nie jest, ale trudno sądzić, że trafimy na fajniejszą opcję. Tzn. kolejny produkt, który chcę trochę opisać także jest w porządku…

A konkretniej gorąco rekomenduję także gopro hero 4 silver – bardzo mocne dziewięć na dziesięć. Co jak co, ale moim zdaniem GoPro robi niezwykłe kamerki – kamery). Zapewne nie tylko ja jestem ich ogromnym fanem. Wiadoma kwestia: GoPro zwłaszcza bardzo respektuję za kapitalny design. Po prostu ogólny wygląd ten kamery to coś genialnego. A poza tym, wszelkie zagadnienia techniczne są naprawdę bez większych zastrzeżeń. Sony oraz GoPro to w sumie bardzo równy poziom.