Najnowsza seria obuwia firmy Bartek już w sklepach

Dzieciaki szybko dorastają, szczególnie w okresie pierwszych dziesięciu lat. Każda matka wie, że powiązane jest to z licznymi wydatkami.
Od niedawna w sklepach obuwniczych pojawiła się nowa seria obuwia dziecięcego firmy Bartek.

inwestycja

Autor: Reserved
Źródło: Reserved
kolorowe bambusowe pieluszki

Autor: Corrie Barklimore
Źródło: http://www.flickr.com

Dziany dżentelmen

Autor: Digel
Źródło: Digel
Ciekawi was co też nowatorskiego można znaleźć? Od razu mówimy, iż nie jest to seria budżetowych butów, z tego powodu że cena najtańszych rozpoczyna się od 200 pln.

Masz ochotę dowiedzieć się więcej danych na omawiany temat? Więc odsyłam do serwisu (http://www.pralnia-warszawianka.pl/pranie-ekspresowe), ponieważ odnajdziesz w tamtym miejscu dużo ciekawych informacji omawiających ten wątek.

Natomiast co w nich niezwykłe? Otóż buty dziecięce Bartek serii W mogą wydłużać się dzięki użyciu specjalnych wkładek oraz regulowanej manualnie podeszwie buty dziecięce bartek. Droższa seria XX posiada podeszwę, jaka samodzielnie się wydłuża. Wykorzystana technologia została nie tak dawno opatentowana przez firmę Bartek, lecz przyznała ona, iż wzorowała się na technologiach wykorzystywanych w NASA.

Zainteresował Cię temat tego tekstu? Obowiązkowo spójrz na treść (https://koneser.eu/), tam są jeszcze ciekawsze rzeczy, naprawdę warto to poznać.

Sama konstrukcja podeszwy jest dosyć skomplikowana, lecz nam wystarczy wiedza, że są całkowicie wodoodporne oraz idealnie izolują przed warunkami pogodowymi. Górna część butów uszyta jest z tworzywa rozciągającego się, który samoczynnie dopasowuje się do kształtu stopy dziecka. Podeszwa zbudowana jest tak, że powiększa się o dziesięć do piętnastu mm, to jest nawet o 2-3 rozmiary! Dla pociechy oznacza to znacząco większą wygodę podczas chodzenia, zaś dla nas mimo wszystko mniejsze wydatki.

Choć nie wszystkie dzieci rosną identycznie to jednak buty dziecięce Bartek najnowszych serii powinny posłużyć nawet pare lat, jeżeli pociecha wcześniej ich nie zniszczy buty dziecięce firmy Bartek.
Obuwie dla dzieci weszło na wyższy poziom, wraz z pojawieniem się nowej serii butów marki Bartek. Kto by pomyślał, że można skonstruować rozszerzające się buty?