Niebanalne perfumy dla niej a także dla niego. Jak dopasować perfumy do okoliczności i do pory roku?

Perfumy
Pięknych perfum jest bez liku. Każdy w inny sposób pachnie na każdej osobie. Jeżeli chcemy kupić drogie firmowe perfumy, powinniśmy odpowiednio dopasować właściwy zapach. Nie zapominajmy o tym, że posłużą przez kilka miesięcy, a nawet przez cały rok albo i jeszcze dłużej.

W sieci bezproblemowo można znaleźć testy, jakie pomagają w odpowiednim doborze perfum do typu naszej osobowości. Ich wykonanie zajmie dosłownie parę chwil. Z ich pomocą szybko dowiemy się, jakie zapachy muszą znaleźć się w naszej kosmetyczce.

Poszukujesz podobnych wiadomości na omawiany tutaj temat? To nie problem, po prostu wejdź dalej sklep jubilerski a zobaczysz, że to było bardzo łatwe.

Do romantyków najbardziej odpowiednie są delikatne kwiatowe zapachy. Osoby pełne energii muszą postawić na zapachy słodkie, zawierające nuty przeróżnych traw oraz bergamotki, cytryny, pomarańczy, grejpfruta.

Perfumy
Autor: Olga Filonenko
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby w podeszłym wieku zazwyczaj wybierają zapachy bardzo charakterystyczne. Panowie natomiast stawiają na rozwiązania, jakich główną nutą zapachową są różne przyprawy. Nie zapominajmy o tym, iż wyjątkowo dobrane perfumy powinny leżeć na ich właścicielu tak dobrze jak skrojona na miarę sukienka lub marynarka. Jeśli tak się nie stanie, wówczas nawet najpiękniejszy zapach nie zachwyci nikogo. A przecież nie taki mamy zamiar.

Perfumy powinny być też odpowiednio dobrane do okazji. Nie możemy używać zbyt mocnych zapachów do pracy, ponieważ mogą drażnić innych kolegów po fachu. Jednym z takich zapachów jest lancome hypnose. Orientalne nuty, szczypta wanilii oraz kwiaty kojarzą się z luksusem i elegancją. Doskonale uzupełniają kreację na wieczorne wyjście do opery.

Jak używać perfum, by nie przesadzać? Po pierwsze nie musimy pachnieć jak cała sieć perfumerii. Flakonik nie jest jednorazowego użytku. Czasem naprawdę wystarczy kilka kropel, aby wspaniale pachnieć przez cały dzień. Szczególnie kiedy posiadamy tak charakterystyczne perfumy jak lancome hypnose. Zbyt duża ilość jest przesadą, która może drażnić wszystkich dookoła. Może nam się nawet zdawać, że naszego zapachu nikt nie czuje, ale tak nie jest. Nasze nosy szybko przyzwyczają się do wszystkich woni. Stąd bierze się nasze wrażenie, że woń perfum jest niewyczuwalna.

Absorbuje Cię ta problematyka? Kliknij ten odnośnik i zobacz, jak podszedł do tego tematu inny redaktor w treści (http://stomatologia-mulawa.pl/) swego artykułu.

Nie dajmy się oszukać. Odpowiednio dobrane perfumy są zmysłowe i subtelnie delikatne. Dzięki nim pięknie pachniemy przez cały dzień.