Niewielki przegląd damskich torebek, czyli jak dobrze je dobierać i nie zwariować

Ten artykuł zaczniemy w trochę nietypowy sposób, a mianowicie od pytania: jaki element damskiej szafy musi bez wyjątku pasować do kozaczków? Zdecydowana większość kobiet odpowie, że chodzi tutaj o szaliczek, względnie jesienne rękawiczki. A my ze swojej strony dodamy jeszcze torebki ze skóry oraz te uszyte z skaju. Mimo że część projektantów wcale nie sądzi, że buty i torebki mają stanowić idealnie zgrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dokonać małych oględzin kobiecych torebek.

Torebka damska kuferek skórzany Angela

Autor: Torbs
Źródło: torbs.pl
Klasyczna torba kobiety, która codziennie udaje się do biura, zazwyczaj przybiera tylko jeden wzór. To całkiem spora sakwa, która mieści we wnętrzu mnóstwo typowo kobiecych przyborów.

Dobrze usytuowane czterdziestolatki inwestują tylko w torebki skórzane. Tego rodzaju materiał jest przecież bardzo solidny, czyli taki w sam raz na codzienne wyjazdy do pracy. A poza tym wprawne oraz zawistne oko koleżanki na pewno zauważy tak kosztowny materiał. W taki sposób rzeczona torebka staje się również wyznacznikiem bogactwa.

Jeżeli opublikowane w tym artykule materiały przyciągają Twoje oko, to dodatkowo zerknij na omówienie, które zobaczysz, gdy klikniesz ten odnośnik!

Tu więcej dla zainteresowanych: marka torbs.

Na niepowtarzalne okazje, czyli np. na bal sylwestrowy, każdej modnej kobiecie przyda się mała torebka zwana kopertówką. Pełni ona raczej funkcje czysto dekoracyjne, bo kieszonkowe wnętrze mieści tylko naprawdę niezbędne drobiazgi. Na zdjęciach zamieszczonych w kolorowych czasopismach dostrzeżemy światowe piosenkarki, które z dumą i z uśmiechem na obliczu kroczą po czerwonych chodnikach, a w rękach ściskają wzmiankowaną już tutaj kopertówkę. Interesujące wpisy: kobiety biznesu preferują całkiem odmienne fasony. Ponieważ codziennie panie prezes muszą nosić ze sobą istotne załączniki, to ich torebki bywają zarówno pakowne, jak i gustowne. Podczas konferencji biznesowych najlepiej wyznaczoną funkcję spełnią. Oczywiście będą one uszyte ze skóry, a ich wnętrze bez trudu zmieści nawet parę teczek rozmiaru A4. Takie torebki z oczywistych powodów nie mogą mieć jakichkolwiek udziwnień, czyli posrebrzanych łańcuszków ani niepoważnych motylków. W biznesie liczy się profesjonalny wygląd i tylko skromne aktówki damskie są w stanie zrobić jak najlepsze wrażenie na klientach. A im lepsze będzie wspomniane wrażenie, tym większym sukcesem skończy się narada dla naszej bizneswomen. I tym samym dochodzimy do konkluzji, że torebka może pozostawać najlepszym kobiecym sprzymierzeńcem.