O czym musimy pamiętać, kiedy dobieramy garnitur? Głównie o dobrze dobranych butach

Mimo iż istnieją mężczyźni, którzy zakładają eleganckie ubrania chętnie nawet po pracy, stanowią oni jednak niewielką grupę. Powiedzmy to wprost: większość mężczyzn eleganckich strojów unika jak ognia, stąd więc wynika ich brak wiedzy: jak powinni właściwie dopasowywać dodatki do tego typu stroju. O czym powinni w związku z tym wiedzieć panowie zakładający garnitury tylko od święta?

Garnitur

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Mężczyźni kochający głównie swobodny oraz sportowy styl, w eleganckie ciuchy wbijają się z niechęcią. O ile sam kupienie garniturów, krawatów czy koszul nie nastręcza im dużych problemów, to sytuacja komplikuje się w przypadku obuwia. To właśnie obuwie bardzo często zdradza tych panów, którzy garnitury noszą tylko od czasu do czasu.

O jakich rzeczach musisz wiedzieć w trakcie wyboru obuwia do garnituru? Wbrew powszechnym opiniom fason nie jest tu aż tak istotny. Modne buty męskie z opływowym albo kwadratowym czubkiem mogą wyglądać równie dobrze, jak te spiczaste. Wsuwane lub wiązane – tutaj także panowie mogą dopasować wybór głównie do swych osobistych zapatrywań. Najważniejszą i najbardziej problematyczną kwestią w modzie dla panów jest jednak kolor. To właśnie tutaj panowie robią najwięcej błędów.

Przygotowano bonus dla osób, które szukają dodatkowych materiałów – zobacz info (https://fabrykaoptyka.pl/) tutaj. Dotyczy on analizowanego w tym tekście tematu.

Więcej na temat: popularne buty męskie szczecin.

Czarny garnitur i czarne buty – to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Jeśli natomiast wolisz kolorystyczną różnorodność, możesz nie zaliczać stylistycznych wpadek trzymając się kilku prostych zasad. Do modnych garniturów w różnych kolorach szarości świetnie pasują buty czarne albo też brązowe. Bardziej odważni mężczyźni bez problemu mogą do nich włożyć buty w bardziej żywych kolorach, jak bordowy czy czerwony. Buty będące w takiej tonacji doskonale sprawdza się również w duecie z granatowym ubiorem. Tutaj nowe propozycje: popularne buty męskie warszawa.

Obuwie dla mężczyzn

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba natomiast pamiętać, że zarówno bordowe, jak i czerwone buty kojarzą się z luźnym stylem bycia, dlatego w przypadku
bardziej oficjalnych okazji lepiej założyć coś klasycznego. Dużym błędem jest jak się okazuje również ubranie czarnych butów do garnituru w odcieniach brązu. Ten odcień, pozornie pasujący do wszystkiego, w rzeczywistości prezentuje się dobrze tylko z obuwiem brązowym albo bordo.