Planujesz wyjazd w góry i marzysz o tym,aby zapewnić sobie super pamiątkę? Zdecyduj się kamerę sportową

Jeszcze jakiś czas temu temu większość Polaków stawiała raczej na pasywne spędzanie wolnych chwil. Stawialiśmy na oglądanie telewizji oraz granie na komputerze. Aktualnie sytuacja ta jest już całkiem inna. Duża grupa osób stawia na weekendowe wypady czy trwające nieco dłużej urlopy, podczas których spędza czas w sposób aktywny. Wśród miejsc odwiedzanych z chęcią wymienić trzeba góry.

dron

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com
Zwolennicy oryginalnych pamiątek z własnych wyjazdów bez wątpienia słyszeli już o czymś, co określane jest jako dron GoPro Karma – http://www.gohero.pl/dron-gopro-karma. O tym interesującym wynalazku można było usłyszeć pod koniec minionego roku. Obecnie dron GoPro Karma to marzenie dużej grupy osób, które bardzo lubią niecodzienne pamiątki z wycieczek. Kamery sportowe to na chwilę obecną prawdziwy hit wśród wszystkich tych, którzy oddają się białemu szaleństwu, skaczą ze spadochronem czy stawiają na snowboard. Poleca się je także osobom stawiającym na raczej pozbawione szaleństwa wędrówki po górach. Właściwie wyposażona kamera sportowa pozwoli nie tylko zrobić doskonałe zdjęcia, ale także nakręcić film.

Podczas jazdy na nartach lub wędrówki po górskich szlakach można przymocować ją do kasku czy na przykład plecaka a następnie zwyczajnie włączyć. Wszystko zrobi się bez naszego udziału. Kamery sportowe nie są tanie, ale dzisiaj ich ceny dość mocno spadają. Na skutek tego coraz częściej mogą kupić je przeciętni zjadacze chleba, którym zależy po prostu na tym, by ze swojego wyjazdu przywieźć niezwykłą pamiątkę.

kamera go pro

Autor: Creative Tools
Źródło: http://www.flickr.com
Filmiki kręcone kamerami o charakterze sportowym są niezwykle naturalistyczne. Odpowiedni kąt ujęcia gwarantuje to, że w czasie oglądania nagranego taką kamerą filmu można na chwilę poczuć się tak, jakby znowu znalazło się w danym miejscu w idealnym centrum wydarzeń. To właśnie za tą cechę naprawdę mocno doceniane są kamery sportowe, których sprzedaż z miesiąca na miesiąc rośnie, http://gohero.pl/. Bez najmniejszych wątpliwości trend ten jeszcze długo się utrzyma. Teraz bowiem duża grupa osób lubi chwalić się tym, jak spędziło swój urlop. A kamera sportowa nadaje się do tego celu idealnie. Idąc dalej, nakręcone nią filmiki można natychmiast umieszczać na swoim koncie na serwisie społecznościowym. Nowoczesne kamery sportowe wyposażone są bowiem w możliwość bezprzewodowego łączenia się z globalną siecią komputerową. To jeszcze bardziej zwiększa możliwości ich zastosowania.