Po co mężczyzna kupuje pasek do spodni oraz które są najlepsze?

Męski pasek do spodni nie tylko trzyma je tam, gdzie powinny być, lecz także jest częścią dekoracyjną ubioru. Ważne jest, żeby taki pasek pasował do rodzaju spodni oraz do całej stylizacji ubrania.
Idealne są skórzane paski do spodni, jakie występują najczęściej w typowych odcieniach.

Są to czerń, granat i brąz. Pasek do spodni jest konieczny przy stylizacjach formalnych. Do garnituru najwłaściwiej jest używać pasek gładki, skórzany w kolorze czarnym, granatowym lub brązowym. Najwłaściwiej jest, gdy pasek pasuje pod względem kolorystyki również do butów. W wytwornej stylizacji, sprzączka paska powinna być delikatna. Najwłaściwiej jak jest w kolorze srebrnym. W czasie wybierania paska do codziennego ubrania, można zezwolić sobie na większą swobodę. Najczęstsze wyjście to klamra zamykana za pomocą specjalnego pręcika. Nowoczesne paski posiadają klamerkę automatyczną. Zaletą jej jest okazja regulowania długości paska przy samej klamrze. Co poniektóre paski mają klamerkę antyalergiczną, która nie zawiera niklu oraz jest bezpieczna dla mężczyzn mających alergię.
Komputer, strony internetowe

Autor: Lindy Buckley
Źródło: http://www.flickr.com
Skórzane paski do spodni mogłyby być doskonałym prezentem dla mężczyzny. Mógłby być to typowy, czarny pasek do spodni na co dzień i jeansów. Szerokość tego paska to 3,5 centymetra i dzięki temu doskonale dopasuje się do każdych spodni. Posiada pięć dziurek. Odstępy między nimi to 2,5 centymetra. Klamra paska jest w kolorze srebrnym i jest niezwykle elegancka. Podczas doboru paska warto pamiętać o wybraniu należytego rozmiaru. Jego obwód trzeba mierzyć rozpoczynając od środkowej dziurki. Pozwala na noszenie paska wtedy, gdy rozmiar noszącego nieco się odmieni.

Skórzane paski do spodni można by zakupić w marketach wirtualnych albo w typowych z męskimi dodatkami. cena jest uzależniona od szerokości paska i waha się w granicach 150 PLN. Oczywiście im pasek węższy tym tańszy.