Obserwując ludzi w mieście w zwykły dzień, możemy zauważyć, iż coraz więcej z nich przywiązuje sporą uwagę do swojego image

Jest to rzeczywiście bardzo dobry znak, że zaczynamy o siebie dbać. Ponadto zauważyliśmy, iż do odpowiedniego image wcale nie musimy mieć grubo wypchanego portfela. Ponieważ w chwili obecnej nie ma żadnego problemu z tym, żeby się wystroić za parę groszy. Między innymi panowie coraz chętniej zakładają wszelkiego rodzaju marynarki sportowe.

Jakimi kryteriami ludzie kierują się przy zakupach, co bardziej się dla nich liczy, cena czy marka

Niektórzy kupujący wybierając się do sklepu wcale nie zastanawiają się nad tym, jaką jakość mają kupowane produkty. Podstawowym wyznacznikiem dla nich są ceny, i to one przede wszystkim determinują decyzje. Jest również grupa kupujących, którzy w pierwszej kolejności spoglądają na markę. Najważniejsza jest znana metka, jeżeli nawet dana rzecz kosztować będzie ogromne pieniądze, to i tak ją zakupią. I nie ma znaczenia, czy będą to portfele wybierane przez eleganckich mężczyzn, koszule czy krawaty, wszystko będzie kupione w markowych salonach z odzieżą i dodatkami dla panów.