Rozmaitość projektów i form kolczyków

Wyroby ze srebra ciągną uwagę wielu ludzi. Chociaż to panie przeważnie ciekawi biżuteria zdarza się, że faceci ochoczo zakładają biżuterię zrobioną właśnie z tego kruszcu.
Wielu opiekunów decyduje się na to, ażeby swoim maluchom przekłuć uszy.

kolczyki srebrne dla dzieci

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Zachęca ich do tego zwłaszcza to, że dzieci otrzymują z okazji chrztu właśnie różnego typu kolczyki. Kolczyki ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza misją ozdobną srebro ma antyseptyczne własności. Srebro – https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Kolczyki-srebrne_Z-cyrkonia-498.html – ma działanie odkażające, likwiduje bakterie, niszczy względnie nie dopuszcza do rozrostu grzybów i pleśni.
Zróżnicowanie wzorców i form które przybierają kolczyki (https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) ze srebra, oraz ich niewielka cena sprawiają, że można ich posiadać wiele. Wybierając kolczyki srebrne dla dzieci jedną z istotniejszych kwestii jest zabezpieczenie malucha, kolczyk nie ma prawa sprawiać dyskomfortu. Kolczyki bez względu na tworzywo z którego są skonstruowane potrafią mieć różne typy zapięć. Sztyfty, to bardzo popularna postać zapięcia kolczyków. Tego gatunku zapięcie uwypukla w całości część ozdobną wyrobu w pełni ukrywając się w uchu. Najodpowiedniej przydaje się do rozmaitego typu cyrkonii i małych kulek. Kolczyki z owego rodzaju zapięciem można z powodzeniem założyć malutkiej dziewczynce bez obawy, że w czasie zabawy je zerwie. Niezwykle praktyczne są zatyczki z silikonu. Posiadają większą powierzchnię i nie cisną ucha nawet w trakcie SPAnia.

Srebro jest kruszcem, po który projektanci precjozów sięgają dużo chętniej aniżeli po inne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej elastyczne i świetnie łączy się tak jak z kamieniami, jak pozostałymi metalami.