Rozmaitość projektów i form kolczyków

kolczyki srebrne dla dzieci
Wyroby ze srebra ciągną uwagę wielu ludzi. Chociaż to panie przeważnie ciekawi biżuteria zdarza się, że faceci ochoczo zakładają biżuterię zrobioną właśnie z tego kruszcu.
Wielu opiekunów decyduje się na to, ażeby swoim maluchom przekłuć uszy.

kolczyki srebrne dla dzieci
Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Zachęca ich do tego zwłaszcza to, że dzieci otrzymują z okazji chrztu właśnie różnego typu kolczyki. Kolczyki ze srebra to dobry wybór dla dziecka. Poza misją ozdobną srebro ma antyseptyczne własności. Srebro ma działanie odkażające, likwiduje bakterie, niszczy względnie nie dopuszcza do rozrostu grzybów i pleśni.
Zróżnicowanie wzorców i form które przybierają kolczyki (https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-dla-dzieci_Kolczyki-466.html) ze srebra, oraz ich niewielka cena sprawiają, że można ich posiadać wiele. Wybierając kolczyki srebrne dla dzieci jedną z istotniejszych kwestii jest zabezpieczenie malucha, kolczyk nie ma prawa sprawiać dyskomfortu. Kolczyki bez względu na tworzywo z którego są skonstruowane potrafią mieć różne typy zapięć. Sztyfty, to bardzo popularna postać zapięcia kolczyków. Tego gatunku zapięcie uwypukla w całości część ozdobną wyrobu w pełni ukrywając się w uchu. Najodpowiedniej przydaje się do rozmaitego typu cyrkonii i małych kulek. Kolczyki z owego rodzaju zapięciem można z powodzeniem założyć malutkiej dziewczynce bez obawy, że w czasie zabawy je zerwie. Niezwykle praktyczne są zatyczki z silikonu. Posiadają większą powierzchnię i nie cisną ucha nawet w trakcie SPAnia.

Srebro jest kruszcem, po który projektanci precjozów sięgają dużo chętniej aniżeli po inne metale szlachetne. Jest o wiele bardziej elastyczne i świetnie łączy się tak jak z kamieniami, jak pozostałymi metalami.