Sexy bielizna damska – ratunek dla związków?

Czasem tak bywa, że po wielu latach przeżytych razem płomyk miłości zaczyna słabnąć.Dużo par rezygnuje z batalii o gorętsze pożycie, lecz niektóre usiłują przywołać dawne uczucia. Poszukują rady w poradnikach seksuologicznych, kupują razem filmy erotyczne, kupują różnorakie zabawki seksualne. ubraniem, który umie wnieść do łóżka dużo mocnych wrażeń, jest frywolna bielizna damska.

gorset

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Żony, które planują znów kusić swojego mężczyznę, muszą więc poszukać takich rzeczy. Mężczyzna bez wątpienia polubi frywolne stringi. Najlepiej nabyć stringi w kolorze czarnym lub czerwonym, udekorowane elegancką kokardą.

A co powiecie na świetne gorsety? Ta męczarnia pań z przeszłych lat dziś stała się seksownym dodatkiem erotycznym. Mało która niewiasta nie zakłada już gorsetu pod suknie, gdyż mody są inne. Obecnie gorsety wybiera się w komplecie z pasującymi majteczkami, by zaprószyć w sypialni ogień seksualności.

Jeżeli gorsety są dla ciebie zbyt ciasne, trzeba kupić zamiast nich eleganckie biustonosze w różnych rozmiarach. Zawsze pamiętaj, że góra i dół bielizny musi tworzyć zestaw. Źle dobrane biustonosze i majteczki wyglądają po prostu fatalnie. Biustonosze warto kupować w kolorze czarnym, najlepiej z ciekawymi ozdobami, takimi jak chociażby hafty.

Ale nie tylko w łóżku pani, która chce rozkochać faceta, musi nosić się kusząco. Spróbuj założyć opinające leginsy, a twój mąż na pewno poczuje pożądanie. Taki ubiór dobrze nadaje się na lekcje jogi, na które warto się zapisać, by mieć smukłą sylwetkę przez cały rok.

Porzućcie, czytelniczki, brzydkie piżamy i postawcie na seksowną bieliznę. Wznieci to na nowo emocja, a na dodatek da wam wiele zadowolenia z własnego, kuszącego image. A przecież nic mocniej nie poprawia samopoczucia, jak nowiutkie, pięknie wyglądające ciuszki, bez znaczenia, czy są to długie tuniki, czy erotyczna bielizna damska, którą będzie oglądał wyłącznie twój facet.