Stare modele butów wracają do łask.

Istnieje powiedzenie, że obuwie jest zwierciadłem duszy.
buty nike air max 90

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Od kilku lat można zauważyć, że firmy obuwnicze wprost prześcigają się w tworzeniu nowych trendów.

buty nike air max 90

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Dziś omówimy trzy modele znanych marek.
Na samym początku zrecenzujemy buty nike air max 90. Sam model największego amerykańskiego producenta obuwia posiada swoje początki jeszcze w latach 80 poprzedniego wieku. Linia air max jest jedną z najbardziej szanowanych wśród ludności amerykańskiej, ze względu na wybitną jakość wykorzystanych materiałów i pomimo postępu w produkcji, ciągle są zszywane przez pracowników. Sprawia to, że każda para butów jest trochę inna, przez to niepowtarzalna. Od początku, aż do końca 21 wieku model nazywany był air max III, dopiero później w ciągu jego reedycji, dostał nową nazwę – air max 90. Szczęśliwie modele najnowsze tej linii wytwarzane są z użyciem najnowszych technologii. Wciąż wykorzystywany jest nubuk albo zamsz, syntetyczna wysokiej jakości skóra oraz siatka polietelyenowa, ale but wytwarzany jest w technologii bezszwowej, przy użyciu termozgrzewalnej taśmy. Wszystko to decyduje, iż noszenie butów serii air max jest obecnie częścią kultu. Następną marką jest niemiecki Adidas. Tej firmy chyba nie trzeba prezentować? Tak samo jak w przypadku air max’ów, na półki sklepowe powróciły buty adidas la trainer . Model posiada piękną historię. Wracając myślami do roku 84-go ubiegłego wieku i Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles swój pierwszy występ miała akurat najnowsza perełka marki adidas. Sam but charakteryzował się na tle konkurencji
całkowicie regulowanym systemem amortyzacji Vario cechującym się zamiennymi kołkami wstawionymi w podstawę podeszwy. Buta uszyto podobnie jak model amerykańskiej firmy z naturalnego nubuku oraz nylonu, miejsca narażone na przeciążenia wykonano przy użyciu specjalnej polietylenowej siateczki. Oprócz użytej technologii amortyzacji Vario, buty charakteryzują się klasycznym możemy nawet powiedzieć, że vintage’owym wyglądem, rzecz jasna drobiazgowo odświeżonym. But nie jest ciężki, zdecydowanie smuklejszy od air max’ów o sportowej destynacji, dlatego idealnie sprawdzi się na korcie tenisowym, albo na bieżni.

Zapewniamy Ci dostęp za darmo (https://cudmoda.pl/kategoria/kobieta/plaszcze-damskie) do kolejnych niezwykle ciekawych wiadomości, które są na innej witrynie. Trzeba tylko kliknąć w poniższy link.

Ostatnie w tym artykule będą buty męskie timberland, które trochę odbiegają nie tylko wyglądem ale i przeznaczeniem od pozostałych dwu marek. Obuwie amerykańskiej firmy Timberland zyskały największy rozgłos dzięki modelowi Premium 6, tych charakterystycznych piaskowo-żółtych butów. Obuwie tej firmy wytwarzane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, z tego powodu ich cena jest dosyć wysoka, ale charakteryzują się one większą wytrzymałością. Oznacza to tyle, iż będziemy używać ich nawet kilka sezonów więcej, co dla mężczyzny jest bardzo ważne.

Łatwo powiedzieć, iż stare modele wracają do łask, a noszenie ich postrzegane jest jako znak poczucia dobrego stylu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii stare-nowe linie obuwia cieszą się świeżym wyglądem z zachowaniem charakterystycznych cech każdego modelu.