Co założyć na siebie w porze jesiennej?

Nadciągająca jesień znaczy, że należy zacząć wyciągać z ciemności szafy ciepłe stroje. Zapewne większa część z nich jednak nie pasuje do wdziewania w tym roku – po prostu nie jest kompatybilna z dzisiejszymi trendami. Najlepsza pora zatem wyjść na spacer po butikach, by zakupić nowe ciuchy na jesień. Na szczęście nie ma obowiązku kupowania wielu ubrań, bo w trwającym roku do łask wraca pewna nieśmiertelna klasyka, którą pewnie każdy przechowuje gdzieś na dole szafy.

Co jest w tym roku trendy? Co nosić, by uważać się za osobę modną? Namawiamy do przeczytania tego tekstu.

Tej jesieni trendy będzie klasyczny prochowiec. Taki płaszcz bez wątpienia kojarzy się z książkami kryminalnymi z dawnych lat. Prochowiec stał się tym sposobem ikoną stylu, nieodzownym strojem mężczyzny, który pragnie prezentować się z klasą. Co ciekawe, taki ubiór mogą nosić także niewiasty – na niewiastach prezentuje się on równie ładnie, co na panach.

Dla pań tej jesieni zaleca się szpilki białe. Takie obuwie jest eleganckie, lecz posiada pewien mankament – można je szybko zanieczyścić. Jesień w naszym kraju cechuje się ohydną aurą, normą są ulewy, zatem białe szpilki warto zakładać wyłącznie na niektóre okazji. Najlepiej je nosić w pokojach, z daleka od jesiennej zgnilizny. Niezniszczalną klasyką są buty Adidas (zobacz: ). Warto poprzeglądać jesienną ofertę tej słynnej firmy – można napotkać na naprawdę stylowe egzemplarze, które będą fantastycznie się prezentować z każdym ubiorem. Pełna oferta mody jest tu: polecane ubrania męskie.

Jeżeli poszukujesz głębszych wiadomości na temat kreacji, które są modne tej jesieni, zajrzyj do sprzedawanych w kioskach magazynów modowych.

Jeśli po zapoznaniu się z tym tekstem uważasz, że warto byłoby bardziej poznać to zagadnienie, to ponadto zerknij tutaj producent włóczek.

O ile nie planujesz wydawać gotówki na modowe czasopisma, poszukaj propozycji modowych na jednym z wielu portali WWW, na których publikowane są wskazówki od najbardziej znanych trend-setterów. Znajdujące się tam projekty są tak samo dobre jak te obecne w słynnych gazetach modowych.