Nowoczesna technika kontra sztuka, czyli w jaki sposób drony odmieniły tradycyjnie pojętą sztukę kręcenia filmów

dron
Odwieczne marzenie człowieka o wzniesieniu się ponad chmury spełniło się de facto niepełne dwa wieku temu. Wstępem do rewolucyjnych zmian okazały się spektakularne loty balonem, które obecnie są właściwie postrzegane w kategoriach rozrywki. Z kolei nowoczesnymi odrzutowcami podróżują w XXI wieku miliony pasażerów rocznie, a zamorskie wojaże trwają co najwyżej kilkadziesiąt godzin.

Etui do telefonów – jak dobrze chronić swój smartfon?

etui na telefon
Etui to ogromnie pożyteczny dodatek do każdego telefonu. Oczywiście nie zagwarantuje on stuprocentowej ochrony i nie sprawi, iż nasz telefon będzie niezniszczalny, jednak dopomoże ochronić telefon przed nieestetycznymi zarysowaniami czy też pęknięciem szybki. Etui jest nie wyłącznie użyteczne, ale też gustowne i stylowe. Współcześnie posiadamy dostęp do rozlicznych rodzajów etui, jakie cechują się modnym, oryginalnym wyglądem. To powoduje, iż nasz telefon będzie wyglądać naprawdę niepowtarzalnie.

Co mieści szafa każdego z nas? Z jakiej przyczyny kupujemy nowe ciuchy, nawet kiedy nie są one nam niezbędne?

garderoba
Na pewno każdy z nas lubi mieć w szafie kilka rzeczy, które będą odpowiednie do różnej aury oraz na różne wydarzenia – czy to na chrzciny, czy także sylwestra albo ślub kogoś z rodziny. Dobrze jest także posiadać takowy typ odzieży, który będzie odpowiedni do konkretnej pory roku.

Zbyt intensywne pocenie się stóp – jak można obecnie błyskawicznie pozbyć się tej krępującej dolegliwości?

skarpeta
Pocenie się stóp jest niestety naprawdę przykrą dolegliwością. Osoby, które z nią walczą niekiedy narzekają na to, że wchodząc do czyjegoś mieszkania wstydzą się zdejmować buty, jako że zapach ich stóp jest niezwykle nieprzyjemny, nawet jeśli dbają o dokładną higienę. Czy można jakoś walczyć z nadmierną potliwością? Jakie rozwiązania wskazane jest jest dzisiaj przetestować?