Jaki pierścionek zaręczynowy kupić?

Oświadczyny jest to wydarzenie, które po dniu ślubu a także narodzinach dziecka są jednym z częściej wspominanych oraz najszczęśliwszych dni w życiu zakochanych w sobie osób.
Facet oświadczając się kobiecie, przekazuje jej pierścionek zaręczynowy.

mierzenie centymetrów

Autor: Tanvir Alam
Źródło: http://www.flickr.com

kolory
facet

Autor: Ravel
Jest to ważny moment, natomiast przyjęcie pierścionka oznacza zgodę damy oraz przyjęcie oświadczyn, zapowiada ślub obojga. Nie bez przyczyny tak dużą uwagę przywiązuje się do wyglądu pierścienia, który od do tej chwili staje się nie tylko najważniejszym oraz najpiękniejszym elementem precjozów przyszłej Młodej Panny, jednak przez wiele lat również przypomina o miłości, a z czasem staje się też pamiątką rodzinną, przekazywaną z babci na wnuczkę.
Historia pierścionków zaręczynowych sięga aż starożytnych czasów. To tam dwa tysiące lat przed naszą erą powstawały pierwsze pierścionki, a wykorzystywano do tego zwykły drut. Dopiero później do tworzenia pierścionków zaręczynowych Egipcjanie zaczęli użytkować szlachetnych materiałów jak: złoto, kość kości prasowane słoniowa.

Nie ociągaj się – kliknij w link (https://rarist.pl/nowe-zegarki/najnowsze-produkty/blaken.html) i ciesz się opublikowanymi tam kolejnymi postami. Na pewno pogłębią one Twoją znajomość rzeczy na ten temat.

Metalowe obrączki na znak małżeńskich planów oferowali swym wybrankom zamierzchli Grecy oraz Rzymianie. Przez długi czas w Rzymie złote pierścionki zarezerwowane były tylko dla ludzi, o wysokim statusie : medyków, senatorów. Dopiero, gdy ten element biżuterii im się znudził i spowszedniał przyzwolenie na noszenie pierścieni przykładowo ze złota otrzymywały też osoby zakochane. Wtedy też pierścionki zaczęto ozdabiać cennymi kamieniami. Wybór pierścionka zaręczynowego nie będzie zadaniem łatwym, zaś każdemu mężczyźnie bardzo zależy na tym, by w oczach ukochanej był on perfekcyjny, stanowił spełnienie jej śnień.

Pierścionek Infinity to wybór idealny. Pamiętajmy jednakże, iż pierścionki zaręczynowe mają wymiar wyłącznie symboliczny, natomiast to, co jest najważniejsze, to miłość, jaka połączyła dwoje ludzi.