Nowoczesna technika kontra sztuka, czyli w jaki sposób drony odmieniły tradycyjnie pojętą sztukę kręcenia filmów

dron
Wielkie marzenie ludzi o szybowaniu spełniło się w zasadzie niepełne dwa wieku temu. Wstępem do przełomowych zmian stały się widowiskowe loty balonem, które teraz są najczęściej postrzegane w kategoriach atrakcji. Z kolei nowoczesnymi odrzutowcami podróżują w XXI wieku miliony pasażerów rocznie, a zamorskie podróże trwają najwyżej kilkadziesiąt godzin.

Kamera ip wszystko nagra

kamera

Odpowiednie zabezpieczenia to podstawa

Jeżeli mamy firmę, posiadamy garaż, albo po prostu chcemy mieć gwarancję, że nikt się nie kręci po naszej posesji, to powinniśmy pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu własnego mienia. Możemy tutaj zainstalować przeróżne kamery i systemy alarmowe, tak aby mieć świadomość, że w razie konieczności poinformują nas one o obecności intruza i co się z tym łączy, pozwolą odpowiednio się z nim obejść. Przez to również należy przemyśleć, które rozwiązanie będzie dla nas odpowiednie.

Etui do telefonów – jak dobrze chronić swój smartfon?

etui na telefon
Etui to niesłychanie praktyczny dodatek do każdego telefonu. Naturalnie nie zapewni on stuprocentowej ochrony i nie spowoduje, że nasz telefon będzie niezniszczalny, chociaż dopomoże ochronić telefon przed nieestetycznymi zarysowaniami albo pęknięciem szybki. Etui jest nie jedynie użyteczne, ale również gustowne i stylowe. Teraz posiadamy dostęp do różnych typów etui, które charakteryzują się modnym, wyszukanym wyglądem. To powoduje, że nasz telefon będzie wyglądać naprawdę niepowtarzalnie.