Nowoczesne smartfony- niedrogie akcesoria, które skutecznie ochronią twój sprzęt przed uszkodzeniem

telefon komórkowy
Z roku na rok powstaje coraz więcej nowych modeli telefonów komórkowych. W ciągu ostatnich paru lat największą popularność zyskały różnego rodzaju smartfony, które własnymi możliwościami niemal dorównują laptopom. Nowe technologie i materiały sprawiają, że tworzy się coraz więcej inteligentnych urządzeń, które spełnią nawet najbardziej wymagające potrzeby klientów. Jeszcze dziesięć lat temu nikt nie wiedział, iż telefon komórkowy może zastępować komputer i posłużyć nam jako narzędzie nie tylko do telefonowania, ale również do oglądania filmów, przeglądania internetu albo robienia niesamowitych fotografii.

Fotografowanie w teraźniejszym czasie przybiera całkowicie inne formy niż dotychczas

Wnętrza
O ile przez bardzo wiele lat przyzwyczailiśmy się do powszechnych zdjęć na papierze, potem do zdjęć cyfrowych na różnorodnych nośnikach, tak obecnie pociągają nas zdjęcia wykonane z góry.
Jasne że wszystko jest do wykonania dzięki dronom, które takie zdjęcia z powietrza są w stanie zrealizować.

Nowoczesna technika kontra sztuka, czyli w jaki sposób drony odmieniły tradycyjnie pojętą sztukę kręcenia filmów

dron
Odwieczne marzenie ludzkości o wzniesieniu się ponad chmury spełniło się w zasadzie niepełne dwa stulecia temu. Wstępem do przełomowych zmian stały się widowiskowe loty balonem, które dziś są właściwie postrzegane w kategoriach atrakcji. Natomiast nowoczesnymi samolotami podróżują w XXI stuleciu miliony ludzi rocznie, a zamorskie podróże trwają co najwyżej kilkadziesiąt godzin.