Drony i kamery GoPro – ile warto wiedzieć na temat tych urządzeń?

dron
Pozbawione załogi obiekty latające nazywane dronami jeszcze nie tak całkiem dawno znajdowały się tylko i wyłącznie na wyposażeniu wojsk. Dzisiaj coraz częściej są sprzedawane są w zminiaturyzowanych wersjach również dla miłośników niekonwencjonalnych sposobów spędzania wolnego czasu.

Współczesne akcesoria – dobrej jakości elektronika powiązana z pionierskim designem

malunek - sprzęt

W dzisiejszych czasach technologia jest na bardzo wysokim pułapie i zdołamy obserwować to na każdym kroku. Tak samo sprzęty wykorzystania domowego, jak i wyspecjalizowane sprzęty są znacznie bardziej nowoczesne, za sprawą czego każdego dnia działamy znacznie lepiej.

Nowoczesna technika kontra sztuka, czyli w jaki sposób drony odmieniły tradycyjnie pojętą sztukę kręcenia filmów

dron
Odwieczne marzenie ludzkości o szybowaniu spełniło się w zasadzie niepełne dwa stulecia temu. Wstępem do rewolucyjnych zmian okazały się niesamowite loty balonem, które dzisiaj są najczęściej postrzegane w kategoriach atrakcji. Z kolei nowoczesnymi boeingami podróżują w XXI stuleciu miliony osób rocznie, a dalekie podróże trwają co najwyżej kilkadziesiąt godzin.

Kupiłeś TV z ekranem LED? Przekonaj się, jak odpowiednio o niego zadbać

ekran led
Długo rozważałeś wybór odpowiedniego telewizora, a w końcu wybrałeś sprzęt z ekranem LED? Musisz wiedzieć w takim razie, jak go czyścić, aby ładnie wyglądał i mógł cieszyć nas swoją funkcjonalnością.
Czyszczenia wymaga każdy ekran, niezależnie od tego, wedle jakiej technologii został zrobiony. W powietrzu ciągle latają drobinki kurzu, które osadzają się w praktycznie każdym miejscu. Przed kurzem nie można się uchronić, niezależnie od tego, w jakim miejscu żyjemy.