Czy w czasie wyboru ciuchów powinniśmy brać pod uwagę także to na jakim etapie życia właśnie jesteśmy. Co będzie dla nas najlepsze?

ubrania
Dobrze dobrany ubiór to coś co powinno towarzyszyć nam w życiu, bez względu na to w jakim jesteśmy wieku, jakie jest nasze samopoczucie, na jakim etapie w życiu jesteśmy. Nie powinniśmy sobie pobłażać, tłumacząc się złym dniem, lub średnim humorem. Jeżeli nasze życie się zmienia, identycznie sposób ubierania będzie ulegał zmianom. Tego typu odmiennym czasem dla kobiet jest z pewnością czas ciąży. Mimo tego, że wygoda jest tu priorytetem, nie powinniśmy zapomnieć o wyglądzie.

Co założyć na siebie w porze jesiennej?

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Nadciągająca jesień oznacza, że trzeba zacząć wyszarpywać z czeluści szafy grube stroje. Najprawdopodobniej większa część z nich jednak nie pasuje do noszenia w tym roku – zwyczajnie nie współgra z obecnymi trendami. Najlepsza pora zatem wyjść na przechadzkę po sklepach, by zdobyć nowe ciuchy na jesienną słotę. Na szczęście nie ma obowiązku kupowania wielu ciuchów, ponieważ w 2013 roku do łask powróciła pewna nieśmiertelna klasyka, którą na pewno każdy ma gdzieś na dole szafy.