Czy w czasie wyboru ciuchów powinniśmy brać pod uwagę także to na jakim etapie życia właśnie jesteśmy. Co będzie dla nas najlepsze?

ubrania
Dobry ubiór to coś co musi towarzyszyć nam w życiu, bez względu na to w jakim jesteśmy wieku, jakie jest nasze samopoczucie, na jakim etapie w życiu się znajdujemy. Nie powinniśmy sobie pobłażać, wymawiając się gorszym dniem, lub średnim humorem. Jeśli nasze życie się zmienia, tak samo sposób ubierania będzie się zmieniał. Takim odmiennym czasem dla kobiet jest na pewno czas ciąży. Mimo tego, iż komfort jest tu na pierwszym miejscu, nie powinniśmy zapominać o wyglądzie.

Jeśli jesteś kobietą, interesujesz się polska modą oraz kochasz dobrze wyglądać w każdej sytuacji – warto zaznajomić się z obszerną skalą możliwości zakupowych w naszym kraju.

szpilki
Wszelki przeciętny Polak, nie zważając na ilość lat, płeć, czy przynależność do grupy zawodowej – uwielbia zakupowe szaleństwo i sferę mody. Razem z rozrostem możliwości podróży i komunikacji – do Naszej obyczajowości napływa dużo zagranicznych trendów i projektów. Edukują się autentyczni i świeżo upieczeni projektanci, a idzie za tym wychodzenie na rynek coraz bardziej modernistycznych linii odzieżowych. Moda została ważną, a jednocześnie całkowicie oddzielną dyscypliną ludzkiej egzystencji i ciągle postępuje. Przemysł odzieży raduje się w Polsce sporym sukcesem.

Co założyć na siebie w porze jesiennej?

Kurtki i płaszcze w kolekcji Big Star na jesień-zimę 2012/13
Nadchodząca jesień oznacza, że trzeba zacząć wyciągać z ciemności szafy cieplejsze ciuchy. Najprawdopodobniej spora część z nich jednak nie nadaje się do wdziewania w tym roku – zwyczajnie nie jest zgodna z obecnymi trendami. Doskonała pora zatem pójść na przechadzkę po sklepach, by zakupić nowe ciuchy na jesienne chłody. Na szczęście nie trzeba kupować wielu ubrań, bo w trwającym roku do łask wraca pewna kapitalna klasyka, którą zapewne każdy trzyma gdzieś na dole szafy.

Codzienne dylematy modowe. Jak radzić sobie z brakiem weny? Gdzie szukać inspiracji na ciekawe kreacje?

dresy
Moda. Kto nas nieraz nie stał przed garderobą myśląc o tym w co się ubrać. To pewnie problem, jaki dotyka częściej panie niż panów. Może się wydawać, że temat mody już poruszano tyle razy, iż wiadomo już wszystko w tym temacie. Przecież moda jest widoczna na ulicy, w sklepach. Po co więc jeszcze czytać na ten temat i zaprzątać sobie czymś tak oczywistym głowę? Otóż nie dajmy się zwieść, gdyż przykłady, jakie można oglądać na co dzień, niekoniecznie muszą być trafione. Warto wiedzieć na jakich rzeczach można polegać. Jakimi rzeczami można się inspirować?