Który element bielizny damskiej jest zwykle pod ubraniem, lecz ważne jest, aby był wygodny?

Tego typu element damskiej bielizny zazwyczaj przykryty jest przez jakąś koszulkę. Jednak wiele kobiet chce, żeby był komfortowy i dobrze się nosił. Przed jego zakupem należałoby poznać kilka reguł, aby kupić ten najlepszy.
Mamy tutaj na myśli biustonosz, jaki prawidłowo wybrany ma wielkie znaczenie dla zdrowia i piękna piersi.

Elegancka

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Na każdy biust odnajdziemy idealny stanik, wystarczy tylko nieco poszukać. Wydawać by się mogło, że jeśli go nie widać spod ubrania, to nie jest istotny. Jednak nic w większym stopniu mylnego. Żadna bluzka nie będzie dobrze wyglądać, jeżeli pod nią będzie nieodpowiedni biustonosz (pod tym linkiem) (przykładowo o za małej miseczce). Dlatego warto zadać sobie trochę starań i wyszukać odpowiedniego stanika dla swoich piersi. Te niewielkie dobrze prezentują się w staniku rodzaju plunge, jaki ma nisko kończące się fiszbiny na środku – zbierają one piersi i wypychają je do przodu. Nie zawsze dla małych piersi jest właściwy push-up, gdyż pomimo, że piersi mogą wyglądać na bardziej znaczące, wspomniany fason spłaszcza biust. Poza tym wkładka z silikonu mogłaby deformować biust oraz robić w jego dolnej części wgłębienia.
biustonosz

Autor: pewex
Źródło: http://pewex.pl/
Obszerne piersi ładnie prezentują się w staniku zabudowanym, okrywającym całe piersi. Są one o większej wadze oraz ważne jest ich podtrzymanie. Biustonosz mógłby posiadać także różne ramiączka. Mogłyby mieć one np.

Jeżeli szukasz najkorzystniejszej aktualnie oferty w sieci, spójrz na ofertę a bez wątpliwości tu ją prędko zauważysz i z chęcią ją wybierzesz.

różną szerokość. Ich obowiązkiem jest dźwiganie biustu, zatem nawet przy większym biuście możesz zezwolić sobie na wąskie ramiączka. Miseczki w biustonoszu nie mogą być za małe, ponieważ to bardzo nieładnie się prezentuje. Do uprawiania sportu także możesz kupić odpowiedni stanik.

musi być miękki, lecz musi dobrze podtrzymywać piersi. Zakupując gimnastyczny biustonosz zwróćmy uwagę na wariant tkaniny, z której jest wyprodukowany. Idealne są oddychające i nie zatrzymujące wilgoci.