Męska szafa na jesienny czas – w co zaopatrzyć szafę?

Raz wieje , raz leje. Raz ciepło, raz ziąb. Oto nasza piękna złota jesień. To uciążliwa pora roku, szczególnie jeśli idzie o szafę.
Nie raz, i nie dwa w jesienne ranki albo wieczory postawieni zostajemy przed niemałym dylematem – co na siebie włożyć, by nas nie przewiało, abyśmy nie zmarzli albo by na odwrót – nie było nam zbyt gorąco.

ubranie

Autor: Paxson Woelber
Źródło: http://www.flickr.com
Z drugiej jednak strony jesień to okres, w jakim wSzelki lubujący się w modzie dżentelmen, ma ogromne pole do popisu. Niezbyt wysoka, a cały czas jeszcze nie zatrważająco mała temperatura przynosi duże możliwości w miksowaniu ubranek, popisywaniu się wytwornością (albo luzem), prezentowaniu bogatego oraz oryginalnego stylu. Lato, podczas którego najchętniej wybieramy przewiewny t-shirt – nie daje nam owej frajdy. Zatem co w tym czasie każdy mężczyzna powinien posiadać w szafie? W co należy się wyekwipować, by stworzyć optymalną bazę ubranek na każdą okazję a także pogodową ewentualność?

koszule męskie sklep

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Po pierwsze kurtka. Bez kurtki w taką porę roku się nie da. Asortyment jest faktycznie duży. Wśród ponadczasowych oraz niesłychanie męskich kurtek warto wyszczególnić tak zwaną „pilotkę” czy też motocyklową ramoneskę. Każda z nich prezentuje się wspaniale a także uniwersalnie dopasowuje się do niemalże każdego stylu odziewania. Jeżeli natomiast chodzi o koszule męskie sklep on-line posiada ich bardzo duży wybór. Pośród przedstawicieli „luźnych zawodów” najbardziej wszechstronnym fragmentem garderoby jest z reguły t-shirt.

Dobrze jest nieco przełamać się i nagiąć dawne przyzwyczajenia, stawiając wreszcie na uniwersalne giezła. Oprócz błękitnej jak też białej koszuli, jakie obligatoryjnie powinny się znaleźć w garderobie każdego faceta można ją wyekwipować również w parę koszul we wzorki